KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275266
nr 1227 5266
Haruo Sézaki
(1907-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad -51, Motiv från Lidingö. Olja på duk, 45x54
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 januari 2019
kl 20:59:07
7/1 12:00:27
Haruo Sézaki
Läs mer om Haruo Sézaki